سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
معرفی پانزده واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات پیشگیری از کرونا ویروس به اداره تعزیرات حکومتی در ممسنی
معرفی پانزده واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات پیشگیری از کرونا ویروس به اداره تعزیرات حکومتی در ممسنی

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی از معرفی پانزده واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات بهداشتی از سوی کارشناسان بهداشت محیط این شبکه به اداره تعزیرات حکومتی از ابتدای بهمن ماه تاکنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر «علی چوبینه » گفت: این پانزده واحد صنفی در بازدیدهای بازرسان بهداشت محیط از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی شهرستان به دلیل بی توجهی به هشدارهای کارشناسان بهداشتی و برطرف نکردن نواقص، بر اساس ماده 13 مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، به مراجع قضایی ارجاع شدند.

او تخلفات بهداشتی مشاهده شده در این بازدیدها را شامل بکارگیری اشخاص بدون کارت معاینه پزشکی و گواهینامه بهداشت بیان کرد و افزود: رعایت نکردن نظافت دستگاه ها و ابزار کار، رعایت نکردن نظافت انبار مواد غذایی و بی توجهی به هشدارهای بهداشتی بازرسان، از دیگر تخلفات این واحدهای صنفی است.

رئیس بهداشت شبکه بهداشت و درمان ممسنی، نبود مواد گندزدای مناسب برای کارکنان و مراجعان و بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا شامل رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از تجمع در محل را از دیگر تخلفات این واحدهای صنفی برشمرد.

دکتر چوبینه با بیان اینکه این واحدهای صنفی شامل پنج سوپر مارکت ، یک باب قنادی، دو خواروبار فروشی، دو قصابی، چهار باب کبابی و یک باب آرایشگاه مردانه است، گفت: شهروندان می ‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در اصناف، موضوع را در تماس با سامانه 190 مطرح کنند تا کارشناسان بهداشتی در اسرع وقت رسیدگی نمایند./ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/27
تعداد بازدید:
134
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal