سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
پنجاه و ششمین جلسه ستاد مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در ممسنی، با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس
پنجاه و ششمین جلسه ستاد مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در ممسنی، با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس

 

پنجاه و پنجمین جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان ممسنی به ریاست مهندس رحمت اله فرامرزی ، با حضور اعضای شورای تامین و مسولین شبکه بهداشت و درمان ممسنی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت درمان این شهرستان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بیماری کرونا ویروس و اقدامات انجام شده در خصوص بیماری در شهرستان گفت: در دوهفته گذشته شاهد افزایش بیماران بستری در ممسنی بوده ایم که می تواند زنگ خطری برای شروع موج چهارم بیماری در شهرستان باشد.

دکتر علی چوبینه با اشاره به بازگشایی مدارس افزود: نظارت جدی و روزانه طبق چک لیست های ارسالی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر مدارس بازگشایی شده انجام و نتایج این بازدیدها برای رفع نواقص بهداشتی موجود در مدارس به ادارات آموزش و پزوروش و ستاد مدیریت بیماری کرونا در شهرستان ارسال خواهد شد.

وی افزود: مسولیت اجرای پروتکل های بهداشتی مقابله با کووید 19 در مدارس برعهده ادارت آموزش و پرورش و نظارت بر اجرای دستورالعمل ها برعهده ی شبکه بهداشت و درمان ممسنی می باشد.

وی اظهار داشت: تا کنون بیش از یکصد نفر در ممسنی در اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داده اند که از همه ی اقشار و گروههای مختلف در بین این فوتی ها وجود داشته است و این زنگ هشداری است برای آنان که بیماری کووید19 را ساده و بی اهمیت تلقی می کنند.

دکتر چوبینه در پایان ضمن تقدیر و سپاسگذاری از مدافعان سلامت در طرح شهید سلیمانی گفت: در این طرح نیروهای بهداشتی در شهرستان نسبت به آموزش عموم مردم، بیماریابی فعال و رهگیری اطرافیان افراد بیمار، حمایت از خانوده های بیماران در معرض خطر و بی بضاعت با همکاری بیسج و نیروهای هلال احمر در حال پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس می باشند.

شایان ذکر است در این جلسه کارشناسان مسول سلامت جوانان، نوجوانان و مدارس و سلامت محیط حضور داشتند. /ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/12
تعداد بازدید:
169
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal