سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
کادر بهداشت ممسنی در لباس رزم مبارزه با کوید 19
کادر بهداشت ممسنی در لباس رزم مبارزه با کوید 19

 

رئیس مرکز بهداشت شهید خواجه ممسنی از حضور کارشناسان بهداشتی و بهورزان این مرکز در بیماریابی از اطرافیان بیماران کوید مثبت شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر سهام چوبینه با اعلام این خبر گفت: با توجه به اجرای طرح محله و خانه محور ، حاج قاسم سلیمانی در کنترل و مقابله با کرونا ویروس کادر بهداشت با حضور در منزل بیماران کوید مثبت نسبت به رهگیری و گرفتن نمونه از اطرافیان بیمار نسبت به بیماریابی و آموزش خانوارها اقدام می کنند .

وی افزود : تاکنون بیش از 300 تست تشخیص سریع توسط کادر بهداشت در منازل بیماران کرونایی انجام شده و بیش از 25 بیمار از این طریق شناسایی شده است .

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان ممسنی با اشاره اهمیت آموزش در پیشگیری از بیماریها خصوصاٌ بیماری کرونا افزود: از ابتدای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تاکنون بیش از ده هزار رسانه آموزشی پیشگیری از کرونا ویروس توسط تیم های نظارتی این طرح شامل کادر بهداشت ، بسیجیان و داوطلبان هلال احمر درب منازل خانوارها و برای اصناف توزیع شده است .

وی در پایان گفت: یکی دیگر از خدمات بهورزان و کارشناسان بهداشتی مراقبت از سالمندان، بیماران دیابتی، قلبی عروقی و زنان باردار ،در منزل با هدف قطع زنجیره انتقال بیماری کروناویروس می باشد./ ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/06
تعداد بازدید:
187
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal