سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ممسنی
جلسه هماهنگی شبکه بهداشت و درمان ممسنی و ادارات آموزش و پرورش این شهرستان در خصوص بازگشایی مدارس
جلسه هماهنگی شبکه بهداشت و درمان ممسنی و ادارات آموزش و پرورش این شهرستان در خصوص بازگشایی مدارس

نشست هماهنگی بازگشایی مدارس شهرستان ممسنی با حضور مسولین شبکه بهداشت و درمان ممسنی و مدیران ادارات آموزش و پرورش این شهرستان با هدف نظارت جدی بر رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با شیوع کرونا ویروس در دفتر معاونت بهداشت مرکز بهداشت شهید خواجه ممسنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی با علام این خبر گفـت: با توجه به وضعیت شهرستان ممسنی که هم اکنون زرد می باشد فقط پایه های اول و دوم دبستان و هنرستانهای فنی و حرفه ای که دروس کارگاهی دارند اجازه برگزاری کلاس های حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی را دارند.

دکتر علی چوبینه افزود: پایه های اول و دوم ابتدایی در کلاس های حداکثر ده نفره و کلاس های کارگاهی هنرستانها حداکثر در گروههای پانزده نفره و حداکثر دو ساعت در روز اجازه فعالیت دارند.

وی با اشاره به اینکه نگرانی جدی در مورد بازگشایی مدارس از طرف کارشناسان بهداشتی اعلام شده افزود: رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک، گندزدایی محیط مدرسه و تهویه مناسب از نکات بسیار مهم برای پیشگیری از کرونا ویروس در مدارس می باشد.

رئیس شبکه بهد اشت و درمان ممسنی بیان داشت: مسولیت اجرای پروتکلهای بهداشتی در مدارس بعهده ادارت آموزش و پرورش و نظارت بر اجرای آن برعهده ی شبکه بهداشت و درمان شهرستان می باشد.

در ادامه صدیقه انصاری کارشناس مسول بهداشت مدارس شبکه بهداشت و درمان ممسنی گفت: در صورت شناسایی موارد کووید مثبت در مدارس رهگیری اطرافیان فرد در مدرسه و خانواده  به صورت فوری  انجام خواهد شد.

وی افزود: افرادی که در تماس با بیماران کووید مثبت هستند حتی در صورت منفی بودن تست کرونای آنها نباید در مدرسه حضور یابند.

این کارشناس بیان داشت:به منظور نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس  روزانه کارشناسان بهداشت و بهورزان مطابق چک لیست های ارسالی از وزارت بهداشت از مدارس بازدید نموده و پسخوراند این بازدیدها به ادارت آموزش و پرورش و ستاد کرونای شهرستان ارسال خواهد شد./ ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/05
تعداد بازدید:
169
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal