سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
انجام بیش از پنج هزار بازدید از صنوف ممسنی در طرح‌ شهید سلیمانی
انجام بیش از پنج هزار بازدید از صنوف ممسنی در طرح‌ شهید سلیمانی

 

با اجرای طرح‌ شهید حاج‌ قاسم‌ سلیمانی در راستای مبارزه با بیماری کرونا از ابتدای آذرماه تا کنون پنج هزار و 230 بازدید از صنوف مختلف در شهرستان ممسنی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس مرکز بهداشت شهید خواجه ممسنی گفت: در کمیته نظارت و بازرسی طرح شهید سلیمانی 40 تیم ‌ تشکیل و بازرسی ها از صنوف مختلف انجام‌ شد که در این بازدید ها به متخلفینی‌ که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند تذکرات‌ و هشدارهای لازم‌ داده و در صورت تکرار تخلف، آن‌ واحد پلمپ‌ و تعطیل می شود.

دکتر سهام چوبینه افزود: تاکنون در این طرح‌ نیروهای بسیجی و هلال احمر 2333 و کارشناسان بهداشت 2897 بازدید از صنوف مختلف شهرستان انجام دادند که این 6230 بازدید منجر به صدور 336 مورد اخطار بهداشتی و یک مورد پلمپ و تعطیلی برای صنوف متخلف شد.

معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان ممسنی اظهار داشت: طی این مدت با اجرای طرح شهید سلیمانی آمار بستری ها و مرگ و میر و موارد مثبت مبتلا به کرونا ویروس بسیار کاهش یافته و شهرستان از وضعیت نارنجی به زرد تغییر یافت.

وی در پایان از مردم و صنوف شهرستان خواست که همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و از اینکه وضعیت زرد شده دچار سهل انگاری و عادی نگری نسبت به بیماری نشوند./ص انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/01
تعداد بازدید:
155
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal