سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
برگزاری کمیته پیشگیری و کاهش اثر بلایا در شبکه بهداشت و درمان ممسنی
برگزاری کمیته پیشگیری و کاهش اثر بلایا در شبکه بهداشت و درمان ممسنی

چهارمین جلسه کمیته پیشگیری و کاهش اثر بلایای شبکه بهداشتن و درمان ممسنی در دفتر رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با حضور دکتر علی چوبینه رئیس شبکه بهداشت و اعضای کمیته طبق چارت سازمانی با هدف بازنگری در چارت و توانمد سازی اعضا برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، ریس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با اعلام این خبر گفت: کشور ایران در زمره ی کشورهای بلاخیز دنیا قرار دارد و شهرستان ممسنی نیز جزء شهرستان های پرخطر از نظر بلایای طبیعی در کشور می باشد که در صورت بروز حوادث و بلایا می تواند منجر به خسارات جانی و مالی فراوانی گردد.

دکتر علی چوبینه افزود: به همین دلایل تشکیل مدیریتی یکپارچه، توانمند و اعمال روش های صحیح و مناسب برای کنترل وضعیت بحرانی تا حد زیادی می تواند میزان خسارات را کاهش دهد.

در ادامه مهندس عبدالحسن چراغی کارشناس مسول برنامه مدیریت خطر حوادث و بلایای واحد سلامت محیط و کار شبکه بهداشت و درمان ممسنی ضمن توضیح اجمالی در مورد برنامه ملی پاسخ نظام سلامت در بلایا و فوریت ها ( برنامه EOP) بر کارکردهای فاز آمادگی و کارکردهای اختصاصی افراد تاکید و نقش واحدهای مختلف را در برنامه EOP بیان کرد.

وی همچنین در مورد چارت فرماندهی حادثه و لزوم بروز رسانی آن در تمام مراکز جامع سلامت و بررسی تمامی خانوارهای تحت پوشش پایگاههای پزشک خانواده و مراکز جامعه سلامت تاکید کرد./ صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/14
تعداد بازدید:
181
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal