سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان ممسنی
بازدید ناظر ویژه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در ممسنی
بازدید ناظر ویژه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در ممسنی

در راستای بررسی و پایش برنامه اجرایی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی ، ناظر ویژه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از روند چگونگی اجرای این طرح در ممسنی بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی معاونت بهداشتی این شبکه گفت: دکتر فریبا مرادی ناظر معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با حضور در مرکز بهداشت ممسنی و مرکز جامع سلامت شهید پایخوان ضمن پایش عملکرد کمیته های ستادی طرح شهید سلیمانی مستقر در مرکز بهداشت و قرارگاه ناحیه شهری، کنترل مستندات و سوابق موجود طبق چک لیست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز به بررسی نقاط ضعف و قوت اجرای این طرح در ممسنی پرداخت.

دکتر سهام چوبینه افزود: ناظر ویژه دانشگاه علوم پزشکی شیرازضمن اعلام رضایت از روند مطلوب اجرای این طرح در سطح شهرستان ممسنی ، از تعامل و همانگی بین بخشی در شبکه بهداشت، بسیج و هلال احمر، خیرین و نیروهای داوطلب مردمی از زحمات و تلاش های پرسنل معاونت بهداشتی در مرکز بهداشت ممسنی و مراکز جامع سلامت تقدیر و تشکر نمود.

در پایان دکتر سهام چوبینه ضمن تقدیر و تشکر از حضور دکتر مرادی ، خواستار انتقال مشکلات موجود و شناسایی شده در اجرای طرح به سطوح بالاتر در دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد./صدیقه انصاری

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/02
تعداد بازدید:
163
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal