سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
پنجاه و سومین نشست مدیریت بیماری کرونا ویروس در ممسنی، فعالیت اصناف گروه دو از هفته آینده
پنجاه و سومین نشست مدیریت بیماری کرونا ویروس در ممسنی، فعالیت اصناف گروه دو از هفته آینده

پنجاه و سومین جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا ویروس با حضور دکتر ایوبی فرماندار ممسنی، شورای تامین و رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در محل فرمانداری ممسنی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت : با توجه اینکه به وضعیت شهرستان ممسنی از نظر بیماری کرونا ویروس از قرمز به نارنجی تغییر یافته طی هفته آینده، علاوه بر اصناف گروه یک، گروه دو نیز مجاز به فعالیت خواهند بود .

دکتر علی چوبینه ضمن قدردانی و تشکر از همراهی مردام و اصناف در اجرای مصوبات مدیریت بیماری کووید19 در شهرستان، افزود: صبر و حوصله و همراهی اصناف در این مسیر بسیار کارساز بوده و ادامه این روند نیز به همکاری بیشتر انها نیازمند است .

وی با تاکید بر ضرورت همراهی همه مدیران و مردم از طرح شهید قاسم سلیمانی در محله محور کردن مبارزه با بیماری کرونا اظهار داشت : مقدمات اجرای طرح در معاونت بهداشتی از جمله آموزش پرسنل ، تشکیل جلسات هماهنگی با سپاه و بسیج و پایگاههای مقاومت در محلات و مراکز جامع سلامت انجام و از هفته آینده به صورت عملی اجرا خواهد شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی ابراز داشت : همراهی و همدلی مردم، رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی  از جمله رعایت  فاصله اجتماعی، پرهیز از حضور در مراسمات ، برگزار نکردن مجالس عروسی و ترحیم و استفاده از ماسک برای ادامه روند کنترل بیماری و قطع زنجیره انتقال بیماری لازم و ضروری است.

پایان خبر

نویسنده: صدیقه انصاری 

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/19
تعداد بازدید:
206
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal