سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۲ آبان
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
در ممسنی برگزار شد؛ جلسه هماهنگی اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان
در ممسنی برگزار شد؛ جلسه هماهنگی اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان

با حضور دکتر داوود ایوبی فرماندار ممسنی و معاونت بهداشت شبکه بهداشت و درمان ، جلسه هماهنگی اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان در دفتر فرماندار برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس مرکز بهداشت شهید خواجه گفت: امروزه ضرورت بهره گیری از تمامی توان مردمی، اداری، نظامی و انتظامی برای صیانت از سلامتی مردم و رفع مشکلات عدیده ایجاد شده ناشی از بیماری کرونا بیش از هرزمان دیگر لازم و ضروری است .

در این جلسه که معاون سیاسی فرمانداری و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضور داشتند معاونت بهداشت شبکه بهداشت و درمان ممسنی اظهار داشت :این طرح دارای پشتوانه بالای کشوری و استانی است و به همین منظور تفاهم نامه ای بین استاندار و فرمانده سپاه فجر و رییس دانشگاه علوم پزشکی برای اجرای آن امضا شده و در شهرستان ها نیز باید به همین صورت تفاهم نامه منعقد گردد.

دکتر سهام چوبینه گفت :شناسایی بیماران قبل از تست و کنترل ناقلین بعد از ابتلا و تامین نیازهای آنها از طبق بلوک بندی شهر با بهره گیری از نیروهای همیار طرح با همکاری شبکه بهداشت و درمان ممسنی انجام خوهد شد.

گفتنی است بر اساس طرح شهید سلیمانی نیروهای بسیجی و پرسنل شبکه بهداشت و درمان با همکاری کلیه ادارات در قبل و حین و بعد از بیماری افراد بر اساس محله محوری همکاری می نمایند .

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/09
تعداد بازدید:
219
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal