سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
در ممسنی برگزار شد؛ چهل و ششمین جلسه ستاد مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا ویروس
در ممسنی برگزار شد؛ چهل و ششمین جلسه ستاد مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا ویروس

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی

در ممسنی برگزار شد؛ چهل و ششمین جلسه ستاد مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا ویروس

 

چهل و ششمین جلسه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا ویروس شهرستان ممسنی با حضور دکتر داود ایوبی فرماندار و مدیران ارشد این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با توجه به وضعیت قرمز شهرستان ممسنی از نظر بیماری کرونا ویروس، ضمن ارائه گزارش از وضعیت بیماری کرونا در شهرستان بر رعایت اصول بهداشتی تاکید کرد و خواستار همکاری جدی ادارت، اصناف و مردم در مهار و کنترل بیماری کووید19در شهرستان شد.

دکتر علی چوبینه اظهار داشت : با توجه به بیانیه محمد حسن اتحاد نژا دادستان ممسنی مبنی بر مسئولیت حقوقی و کیفری ناشی از عدم رعایت دستور العمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی منتهی به آسیب های جسمی و یا فوت اشخاص دیگری در اثر انتقال ویروس کرونا ، بر این اساس ادارات و همه دستگاه ها ضمن رعایت موارد بهداشتی ، موظفند موارد تخلف را به دادستانی معرفی نمایند.

وی افزود با توجه به نقش برگزاری مجالس ترحیم و عروسی در انتشار بیماری: اداره اماکن با همکاری نیروی انتظامی نسبت به رصد مراسمات ترحیم و مجالس عروسی اقدام و از برگزاری هرگونه مراسم عمومی با اعلام به صاحبان مراسم جلوگیری به عمل خواهد آورد.

دکتر چوبینه بیان داشت: کافی شاپ ها و قهوه فروشی ها صرفا به صورت بیرون بر مجاز به فعالیت بوده و در غیر اینصورت برابر ضوابط ستاد مدیریت بیماری کرونا برخورد و مکان مورد نظر پلمپ خواهد گردید.

و گفت: طبق مصوبات ستاد مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا ویروس، ادارات شهرستان باید نسبت به اجرای شیفت بندی با حضور دوسوم کارکنان جهت انجام امورا اداری اقدام نمایند. پایان خبر

نویسنده : صدیقه انصاری

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/11
تعداد بازدید:
206
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal