سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
تعطیلی هشت واحد صنفی در ممسنی
تعطیلی هشت واحد صنفی در ممسنی

هشت واحد صنفی در تشدید بازرسی پیشگیری از بیماری کرونا ویروس، از اماکن و مراکز عرضه و تولید مواد غذایی در ممسنی تعطیل شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: پیرو مصوبات ستاد مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در شهرستان و بازدید ضربتی تیم نظارت بر اجرای مصوبات این ستاد و به منظور جلوگیری از انتشار آلودگی در اماکن عمومی و محیط های تجمعی تعطیلی اماکن پرخطر سطح شهرستان در دستورکار قرار گرفت.

دکتر علی چوبینه افزود: با توجه صعودی بودن شیب ابتلا به کرونا در شهرستان بیان داشت: در خانه ماندن، محدودیت تردد، پرهیز از سفرهای غیرضروری، لغو هرگونه تجمع و اجتماع در کنار رعایت نکات بهداشت فردی تنها راه کنترل و پیشگیری از کووید-19 خواهد بود.

در ادامه مهندس عبدالحسن چراغی کارشناس مسول سلامت محیط مرکز بهداشت شهید خواجه گفت: این هشت واحد صنفی متخلف ازضوابط کرونا به اخطارهای ستاد کرونا و اطلاع رسانی عمومی و بازدیدهای مشترک بازرسین اداره صمت و بهداشت مَحیط بی توجه بودند با حضور اماکن عمومی منطقه انتظامی و بازرسین بهداشت محیط ، نمایندگان داره صمت، اطاق اصناف و نماینده فرماندار پلمب گردیده و پرونده آنها به مراجع قضایی ارجاع شد. پایان خبر

نویسنده: صدیقه انصاری

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/11
تعداد بازدید:
254
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal