سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی
تجلیل از سالمندان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام سالمند در ممسنی
تجلیل از سالمندان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام سالمند در ممسنی

 به همت واحد سلامت خانواده و جمعیت مرکز بهداشت شهید خواجه ممسنی و به مناسبت هفته گرامیداشت سالمندان در آیینی که در دفتر رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی برگزار گردید از تعدای سالمند تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در جمع سالمندان گفت: افزایش رشد جمعیت سالمندی، تأکید بر حفظ موقعیت آنها، جایگاه و نیز شأن و حرمت سالمند در خانواده و جامعه و همچنین تأمین نیازهای اساسی آنها بسیار ضروری و دارای اهمیت است.

دکتر علی چوبینه با اشاره به شعار روز جهانی سالمند با عنوان کرونا، تغییر فرصتی برای نگاه به سالمندان افزود: برنامه بزرگداشت روز جهانی سالمند که هرسال به مناسبت روز جهانی سالمند در مهر ماه برگزار می شود فرصت تکریم سالمندان حساس سازی عموم جامعه نسبت به آنان، شناسایی نیازهای اساسی این گروه سنی خصوصا توجه به سلامتی آنها را بیشتر مورد تاکید قرار می دهد.

وی تصریح کرد: سالمندان جزو گروه های پرخطر در شرایط شیوع و همه گیری ویروس کرونا هستنند و ارتقاء سلامت سالمندان در دوران شیوع کرونا ویروس و حساس سازی جامعه نسبت به موضوع سالمندی برای ارتقاء سلامت آنان از اهمیت ویژه ای یرخوردار است.

در این آیین ارغوان نجفی رئیس ادراه بهزیستی شهرستان ممسنی، دکتر سهام چوبینه معاون بهداشت و لیلا کو هستانی کارشناس مسول سلامت خانواده و جمعیت شبکه بهداشت و درمان ممسنی حضور داشتند. پایان خبر

نویسنده : صدیقه انصاری

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/23
تعداد بازدید:
260
نویسنده:
نویسنده : صدیقه انصاری
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal