سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
پایش و نظارت ندامتگاه ممسنی در راستای مقابله با کووید19
پایش و نظارت ندامتگاه ممسنی در راستای مقابله با کووید19

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی

پایش و نظارت ندامتگاه ممسنی در راستای مقابله با کووید19

 

در راستای نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در محیط های تجمعی کارشناسان شبکه بهداشت و درمان ممسنی از ندامتگاه ممسنی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، ریئس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با اعلام این خبر گفت: پیرو هماهنگی های انجام شده فی مابین دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مرکز بهداشت شهید خواجه با اداره کل زندان ها ی فارس و مسولین ندامتگاه شهرستان با هدف جلوگیری از انتشار کرونا ویروس در کانون های تجمعی کارشناسان مرکز بهداشت شهید خواجه از ندامتگاه ممسنی بازدید کردند.

دکتر علی چوبینه اظهار داشت: لغو تمامی ملاقاتهای حضوری ، کاهش اعزام زندانیان به دادگاه و برگزاری جلسات رسیدگی به پرونده های قضایی از طریق وئدیو کنفرانس، جلوگیر از تردد و ورود افراد حتی کارکنان، بازرسین، قضات به بندها ی زندان ، قرنطینه تمامی وردی های جدید به مدت دو هفته ، تعطیلی تمامی فعالیتهای اجتماع محور ، کاهش آمار تعداد زندانیان برای رعایت فاصله و جلوگیری کف خوابی زندانیان، لغو تمامی ملاقاتهای حضوری خانوادگی و انجام ملاقاتها به صورت کابینی ، افزایش زمان تماس تلفنی زندانیان برای جلوگیری از ملاقات حضوری و عواقب روانی برای زندانیان و لغو مرخصی و یا به حدقل رساندن مرخصی سربازان از مهمترین اقدامات پیشگیرانه در محل زندان ممسنی توسط مسولین این ندامتگاه برای مقابله و پیشگیری از کووید19 انجام شده بود.

وی افزود: با توجه با تمهیدات انجام شده توسط مسولین ندامتگاه ممسنی هیچ موردی از بیماری کرونا ویروس در بین زندانیان مشاهد نشده، فقط دو نفر از پرسنل مبتلا شده بودند که پس از گذراندن دوره قرنطینه و بهبودی به محل کار برگشتند. پایان خبر

نویسنده: صدیقه انصاری

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/06/31
تعداد بازدید:
295
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal