سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
بازگشایی مدارس محوریت جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس در ممسنی
بازگشایی مدارس محوریت جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس در ممسنی

 چهل و یکمین جلسه ستاد مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا ویروس با حضور آیت اله شاکری فر امام جمعه، مهندس فرامرزی معاون فرماندار،مسولین ادارت و مسولین و کارشناسان شبکه بهدداشت و درمان ممسنی با محوریت بازگشایی مدارس در سالن اجتماعات فرمانداری ممسنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با اعلام این خبر گفت: با توجه به پاندمی کووید 19 در دنیا و همچنین کشور شرایط خاصی برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید وجود دارد.

دکتر علی چوبینه اظهار داشت وضعیت شهرستانها با توجه شیوع بیماری از طرف دانشگاه علوم پزشکی اعلام می شود و طی وضعیت اعلام شده نوع تدریس دانش آموزان توسط ادارات آموزش و پررورش شهرستان ها طبق تصمیم ستاد مدیریت و پیشگیری از بیماری کرونا اعلام خواهد شد.

 وی افزود : در صورت وضعیت قرمز آموزش ها غیر حضوری، وضعیت زرد نیمه حضوری و وضعیت سفید آموزش ها به صورت حضوری در مدارس برگزار خواهد شد.

دکتر چوبینه اعلام کرد: با توجه به اینکه وضعیت شهرستان مسنی از نظر بیماری کرونا ویروس قرمز می باشد، آموزش در مداررس شهرستان به صوررت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

او تاکید کرد: این وضعیت پایدار نیست و با توجه به شیوع بیماری در شهرستاها وضعیت آموزشی مداررس نیز تغییر خواهد کرد.

 

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/06/16
تعداد بازدید:
257
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal