سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
نظارت و بازدید رئیس و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان ممسنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم عزاداری ایام محرم در ممسنی
نظارت و بازدید رئیس و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان ممسنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم عزاداری ایام محرم در ممسنی

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی و کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای این شبکه ضمن حضور در مراسم عزاداری سرور سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین(ع) به آموزش عزاداران و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا اقدام کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی، دکتر علی چوبینه ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام محرم گفت: برپایی ایستگاه صلواتی،چادر ،خیمه و حرکت هیات های مذهبی به سمت امام زاده ها در مراسم سوگواری ایام محرم و صفر ممنوع است.

وی افزود: برگزاری مراسم محرم و صفر لازم و مورد خواست تمامی افراد جامعه بوده ولی در شرایط فعلی به دلیل شیوع بیماری کرونا ویروس باید مطابق پروتکلهای بهداشتی ستادملی مبازره با کرونا ویروس اجرا شود.

دکتر چوبینه با تاکید بر تقدس مراسمات سوگواری در فرهنگ اسلامی و شیعی گفت: مطابق با تصمیمات ستاد مدیریت بیماری کرونا ویروس در ممسنی تمامی هیات های مذهبی شهرستان یک نفر همیار سلامت به مرکز بهداشت معرفی کردند که با همکاری کارشناسان شبکه بهداشت و درمان ممسنی بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مراسمات عزاداری نظارت مستمر داشتند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی با تاکید بر اینکه لازم است نذرهای مردم به سمت نذر در حوزه ی بهداشتی مثل نذرر ماسک سوق داده شود، اظهار داشت: برگزاری مراسمات در فضای باز قابل اجراست و هر تجمعی در ایام محرم و صفر باید با رعایت فاصله اجتماعی در فضایی حداکثر چهار برابر جمعیت برگزار شود.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/06/10
تعداد بازدید:
319
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal