سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۲ مرداد
سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت به شیراز در یک نگاه
.

دستاورد سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شیراز، بهره برداری از سه خدمت جدید سلامت، بازدید از پروژه های عمرانی و برنامه ریزی برای پیشبرد هرچه بیشتر این پروژه ها در دیدار با مسوولان استانی بود.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، «سید کامل تقوی نژاد» معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در آستانه عید سعید قربان، در سفری یک روزه به شیراز با همراهی «علی اکبری» و دکتر «بهرام پارسایی» نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، دکتر «علی ابرازه» مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت، دکتر «فریدون نوری خواه» رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد و مهندس «امیر ساکی» مدیرکل دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت، ابتدا در روستای کفری از توابع شیراز حضور یافت و مرکز خدمات جامع سلامت این روستا، گشایش یافت.

 

او در ادامه با حضور در پایگاه سلامت عرفان در منطقه میانرود، این مرکز را نیز افتتاح کرد.

 

حضور این مقام مسوول در منطقه میانرود شیراز، با بازدید از پروژه در دست اجرای بیمارستان صدیقه طاهره(س) ادامه یافت.

 

در این بازدید، دکتر «علی بهادر»، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اشاره به ضرورت توزیع عادلانه مراکز ارائه دهنده خدمات بهداشتی درمانی در تمامی مناطق شیراز، بر اهمیت پیشبرد این پروژه، به عنوان یکی از پروژه های مهم سلامت در شهر شیراز تاکید کرد. 

برای این بیمارستان، 700 تخت بیمارستانی پیش بینی شده است.

این سفر یک روزه با دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت و آیت الله «سید شرف الدین ملک حسینی» رئیس مدرسه علمیه خان، ادامه یافت.

 

در این دیدار با تاکید بر جایگاه پزشکی شیراز در کشور، توسعه زیرساخت های ارائه خدمت در استان فارس، مهم ترین محور گفت و گو قرار گرفت.

افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت حضرت علی ابن ابیطالب(ع)، سومین پروژه ای بود که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت در شیراز و در آستانه عید سعید قربان، به بهره برداری رسید.

 

«تقوی نژاد» در ادامه این سفر، با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از مدیران ارشد دانشگاه در مجتمع فرهنگی آموزشی ولایت دیدار کرد و ضمن آشنایی با مسایل حوزه سلامت فارس از زبان مسوولان دانشگاه، مهم ترین اولویت های حوزه توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت را بیان کرد.

در این نشست، راهکارهای عملیاتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در زمینه مدیریت هزینه ها برای پیشگیری از کاهش حجم خدمات، در شرایط اقتصادی کنونی، به معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت معرفی شد که مورد تقدیر این مقام وزارتی قرار گرفت.

 

او همچنین در ادامه با دکتر «رحیمی» استاندار فارس و نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

در این نشست هم اندیشی، ضمن اولویت بندی پروژه های در دست ساخت حوزه سلامت، راهکارهای پیشبرد این پروژه ها و جلب مشارکت برون بخشی در مسیر ارتقای سلامت مردم، مورد تبادل نظر قرار گرفت.

 

دیگر برنامه این سفر یک روزه، بازدید از بیمارستان های شهید دکتر فقیهی و نمازی، به عنوان دو مرکز بزرگ ارائه خدمات درمانی در شیراز بود.

 
 

«تقوی نژاد» در این بازدیدها، ضمن گفت و گو با بیماران، همراهان و همچنین کارکنان این مراکز، نحوه ارائه خدمت را از نزدیک مورد ارزیابی قرار داد.

 

بازدید از پروژه ساخت بیمارستان های خاتم الانبیاء(ص)، بیمارستان اعصاب و روان و همچنین بازدید از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیوند اعضای بوعلی سینا و تشکیل جلسه با مسوولان این بیمارستان، برنامه های پایانی این سفر یک روزه به شیراز بود./101

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1398/05/22
تعداد بازدید:
1084
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:7
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal