سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ شنبه ۴ خرداد
برگزاری جشن تقدیر از برگزیدگان دومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
.

اختتامیه دومین جشنواره دانشجویی نشریات علوم پزشکی شیراز با حضور 120 فعال رسانه ای و نشریات دانشجویی این مرکز آموزش عالی پزشکی، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه گفت: فعالیت نشریات دانشجویی، از مهمترین شاخص های رشد و تعالی فرهنگی در دانشگاه است.

دکتر «کوروش عزیزی» با حضور در این نشست دانشجویی، عنوان کرد: نشریات دانشجویی از مهمترین شاخص ها و بنیادی ترین پارامترهای سنجش شرایط فرهنگی، پژوهشی و علمی هر دانشگاه بوده و رشد و تعالی کمی و کیفی این رسانه های دانشجویی، به خوبی بیانگر شرایط حاکم بر آن دانشگاه است.

او درباره نشریات دانشجویی گفت: تنها خط قرمزی را که می شناسم، قانون، اخلاق و حفظ آبروی اجتماعی افراد است و خارج از این موارد، هیچ خط قرمز دیگری را برای دانشجویان اهل قلم، قائل نیستم.

دکتر عزیزی افزود: دانشجویان فعال در امر نشریات دانشجویی، مانند چشمان باز و وجدان بیدار جامعه بوده که با توجه به انرژی و خلاقیت جوانی که در آنها وجود دارد، می توانند گره گشای بسیاری از تنگناها و مشکلات موجود در سطوح مختلف دانشگاه باشند.

این عضو هیات علمی دانشگاه، با اشاره به کوتاه بودن دوران دانشجویی ادامه داد: از جمله انتظاراتی که از دست اندرکاران نشریات دانشجویی دارم، تربیت و پرورش نسل ها و دانشجویان دوره های پس از خودشان است تا با این کار، نه تنها از افت و نزول کیفیت نشریات دانشجویی جلوگیری شود، بلکه موجب رشد و بالندگی هرچه بیشتر این رسانه ها در گذر زمان نیز باشیم.

در این نشست دانشجویی، از 55 مقام آور دومین جشنواره نشریات دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همچنین «زینب هوشمندی» کارشناس امور نشریات دانشجویی دانشگاه، با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر امور فرهنگی دانشگاه، تقدیر شد.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حال حاضر دارای 85 نشریه دانشجویی فعال است و با توجه به درخواست های ثبت شده، در سال آینده این تعداد افزایش قابل ملاحظه ای دارد./103

پایان خبر

تاریخ:
1397/12/22
تعداد بازدید:
192
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal