سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
بهره برداری و کلنگ زنی طرح های بهداشتی درمانی در بیضا همزمان با دهه مبارک فجر
.
آیین بهره برداری و کلنگ زنی چند پروژه بهداشتی و درمانی با حضور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مدیران ارشد شهرستان سپیدان، در منطقه بیضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، کلنگ زنی پروژه توسعه فضای فیزیکی مرکز خدمات جامع سلامت روستای شیخ عبود با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان، بهره برداری از کلینیک دندانپزشکی و آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت روستای کوشک هزار با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان اعتبار، از جمله خدمات جدید سلامت در بیضا بود که همزمان با دهه مبارک فجر انجام گرفت.

همچنین به همین مناسبت اتاق آمادگی برای زایمان به صورت پایلوت در مرکز خدمات جامع سلامت کوشک هزار، برای نخستین بار در مراکز خدمات جامع سلامت روستایی، به بهره برداری رسید که به گفته معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در صورت موفقیت آمیز بودن این طرح، در سایر مراکز خدمات جامع سلامت روستایی استان نیز اجرایی می شود.

دکتر «عبدالرسول همتی» افزود: با راه اندازی کلینیک دندانپزشکی در این مرکز، از این پس ارایه خدمات دندانپزشکی برای گروه های هدف شامل مادران باردار، کودکان زیر 6 سال و مادران شیرده، رایگان است.

او اضافه کرد: به زودی طرحی در استان فعال می شود که خدماتی مانند پر کردن دندان و عصب کشی که در ساعات صبح در مراکز خدمات جامع سلامت انجام نمی شود، با تعرفه خیریه در نوبت عصر در اختیار مردم قرار گیرد و این طرح پس از ارایه در هیات رییسه دانشگاه نیز مورد موافقت گرفته است.

در این آیین، دکتر «سیدعلاالدین خادم» نماینده مردم شهرستان سپیدان در مجلس شورای اسلامی از تلاش و پیگیری های رییس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی برای بهره برداری طرح های بهداشتی و درمانی و همکاری های دانشگاه در منطقه بیضا، تقدیر کرد./102

پایان خبر 
تاریخ:
1397/11/23
تعداد بازدید:
252
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal