سال 98، رونق تولید
A+
A-
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
بازدید نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان از پایگاه بهداشتی وزیر آباد
.

نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه، از پایگاه بهداشتی وزیر آباد بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رییس مرکز بهداشت شهدای والفجر گفت: نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در امور پناهندگان، ضمن بازدید از پایگاه بهداشتی وزیر آباد شیراز، از نزدیک با چگونگی خدمت رسانی به پناهندگان آشنا شد.

دکتر «احمد رضازاده» افزود: در این بازدید نماینده کمیساریای عالی پناهندگان و هیات همراه از روند ساخت پروژه جدید پایگاه وزیر آباد نیز دیدن و روند اجرای پروژه را مطلوب ارزیابی کردند.

او بیان کرد: در پایگاه بهداشتی وزیر آباد، خدماتی از جمله سلامت مادر و کودک، واکسیناسیون، مامایی، آموزش به داوطلبان سلامت، مشاوره تغذیه و روانشناسی، بیماری های واگیر و غیر واگیر به پناهندگان همانند هموطنان ایرانی ارایه می شود.

 

نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در امور پناهندگان گفت: جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهای پیشرو در امر خدمت رسانی به پناهندگان است.

«ایوو فریس» با چشمگیر خواندن نحوه خدمات رسانی به پناهندگان در پایگاه بهداشتی وزیر آباد، نبود تبعیض در ارائه خدمات بهداشتی به هموطنان ایرانی و اتباع خارجی را ناشی از عدالت اسلامی دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران دانست.

در این بازدید دکتر «حمید بختیاری» نماینده دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دفتر امور اتباع و مهاجرین نیز حضور داشت./105

پایان خبر

تاریخ:
1397/11/23
تعداد بازدید:
404
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal