سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان
در پی شیوع موج چهارم ویروس کرونا؛ کمیته بحران بیمارستان استهبان برگزار شد
در پی شیوع موج چهارم ویروس کرونا؛ کمیته بحران بیمارستان استهبان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان؛ پیرو افزایش فزاینده بیماران بستری و تکمیل ظرفیت بخش های ویژه کووید19، کمیته بحران کووید با ریاست دکتر مطوس و با حضور سرپرستاران بخش های کووید، سوپروایزر بالینی، ناظر دارویی و نیروهای پشتیبانی و مسئول و کارکنان داروخانه بیمارستان برگزار شد.
 
طی این نشست تمهیدات لازم در خصوص مدیریت بحران، تامین تجهیزات حفاظت فردی، آگاهی بخشی به عموم مراجعین در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی، ادامه ممنوعیت ملاقات کلیه بخش های درمانی، مجهز نمودن بخش های ویژه بیماران کووید جهت افزایش تخت های بستری و آمادگی پذیرش بیماران مد نظر قرار گرفت.
دکتر مطوس رییس بیمارستان استهبان در خصوص لزوم همکاری مردم در مدیریت و مقابله با موج چهارم کرونا گفت: ویروس جهش یافته کرونا که در حال حاضر در تمام نقاط کشور پخش شده است قابلیت سرایت بسیار بالاتری نسبت به قبل دارد و به راحتی از یک فرد به جمعی منتقل و در زمان کوتاهی جامعه بیشتری مبتلا به این ویروس می‌شوند.
وی اضافه کرد: همچنین ویروس جهش یافته نسبت به ویروس قبلی میزان کشندگی بالاتری دارد و فرقی نمی‌کند ویروس جهش یافته از کجاست، مهم این است که این ویروس بسیار خطرناک‌تر از گونه قبلی است و مردم باید از شرکت در دورهمی‌ها و سایر اجتماعات به جد پرهیز کنند.
دکتر مطوس در ادامه اظهار داشت: از عموم مردم خواهشمندیم خطر کرونای جهش یافته را جدی گرفته و به هیچ وجه در تجمعات حاضر نشده و رفت و آمدهای خود به خارج از خانه را به حداقل رسانده و در صورت لزوم به خروج از خانه حتما از ماسک استفاده و فاصله اجتماعی را با دیگران رعایت کنند.
رئیس بیمارستان استهبان در پایان گفت: با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان و شروع موج چهارم کرونا در استهبان از کلیه همشهریان، هیات های مذهبی، تشکل ها، گروه های مردم نهاد و خیرین گرانقدر درخواست میگردد نذورات و کمک های خیرخواهانه خود جهت تامین مایحتاج بیماران بستری و تامین تجهیزات و وسایل حفاظت فردی را به حساب مجمع خیرین سلامت واریز نمایند تا بتوانیم با کمک و همدلی شما همشهریان فهیم و گرانقدر و تلاش های شبانه روزی کارکنان بیمارستان استهبان این بحران را پشت سر بگذاریم.
شماره کارت:
5894637000061462
شماره شبا:
770130100000000003822977
به نام خیرین سلامت استهبان
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/28
تعداد بازدید:
230
نویسنده:
احسان توکلی - روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
Powered by DorsaPortal