سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان
بزرگداشت روز حفاظت فیزیکی در بیمارستان استهبان
بزرگداشت روز حفاظت فیزیکی در بیمارستان استهبان

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان؛ همزمان با فرخنده میلاد حضرت اباالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز و حفاظت فیزیکی مراسمی به پاس خدمات ارزنده کارکنان حفاظت بیمارستان استهبان برگزار گردید.

در این مراسم دکتر مطوس رئیس بیمارستان ضمن  اشاره به اهمیت نقش کارکنان حفاظت فیزیکی در امور حفاظتی و اطلاعاتی گفت: اقدامات موثر کارکنان حفاظت فیزیکی بیمارستان در راستای صیانت از کارکنان و ارتقا امنیت و رسیدن به اهداف سازمانی مرکز ستودنی و قابل تحسین است. ایشان در ادامه صبحت هایشان ابراز امیدواری کردند هر چه زودتر شاهد رفع مشکلات موجود جهت انجام هر چه بهتر اهداف تعیین شده واحد حفاظت فیزیکی باشیم.
در ادامه مراسم مهندس فتوح مدیر بیمارستان در صحبت هایی ضمن گرامیداشت سالروز ولادت حضرت اباالفضل العباس علیه السلام؛ نامگذاری روز ولادت حضرت عباس ع به روز حفاظت فیزیکی را به فال نیک گرفته و ابراز امیدواری کردند بتوانیم با همکاری بیش از پیش به تحقق اهداف سازمانی تعیین شده دست یابیم.

این مراسم که با صحبت های مهندس زراعتکار مسئول حراست بیمارستان و تشکر ایشان از تدارک این مراسم همراه بود با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل به کارکنان حفاظت فیزیکی بیمارستان به پایان رسید.
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/28
تعداد بازدید:
171
نویسنده:
احسان توکلی - روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
Powered by DorsaPortal