سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان
گرامیداشت روز پرستار در بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان
گرامیداشت روز پرستار در بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان یرگزار شد
به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان، به مناسبت فرخنده میلاد حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز پرستار، در قالب جشن مجازی و حضور مسئولین بیمارستان و شهرستان در این مرکز از کادر درمان بیمارستان استهبان تقدیر و تشکر به عمل آمد. در جشن مجازی روز پرستار در این مرکز برنامه های متنوعی از جمله مصاحبه، ویدیو تقدیر از کادر درمان، مدیریت و پشتیبانی ویدیو تیم CPR مرکز، کلیپ های طنز و پشت صحنه با مشارکت واحدهای مختلف بیمارستان از جمله واحد فرهنگی اجرا شد.
 
در دیدار مسئولین بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان،دکتر فدایی رییس شبکه به همراه دکتر مطوس رییس بیمارستان، مدیریت و تعدادی از کارکنان مجموعه با حضور در بخش های مختلف بیمارستان از زحمات و تلاش پرستاران در خدمت رسانی به مردم خصوصا در دوران شیوع ویروس کرونا به همراه اهداء شاخه گل و لوح تقدیر تقدیر و تشکر به عمل آمد. در این دیدار مسئولین شبکه  بهداشت و بیمارستان هر یک به نوبه خود این روز را به پرستاران و کادر درمان تبریک گفته و برای آنها در ادامه راه خدمت رسانی به مردم آرزوی موفقیت کردند.
 
 همچنین مراسمی در قالب پویش سپاس از مدافعان سلامت با همکاری سازمان ها و ادارات مختلف شهرستان از جمله دفتر امام جمعه شهرستان، فرمانداری، بسیج ناحیه مقاومت سپاه استهبان، سازمان تبلیغات اسلامی ، شهرداری و شورای شهر، اداره راهداری و نیروی انتظامی در این مرکز برگزار گردید. در این مراسم که با سخنرانی مسئولین از جمله فرماندار، رییس شبکه بهداشت و ریاست بیمارستان همراه بود از مدافعان سلامت استهبان به پاس خدمات ارزنده ایشان در دوران شیوع کرونا با اهدای تندیس مقبره جمالی شاعر آیینی استهبان که به عنوان نماد استهبان انتخاب شده بود تقدیر شد. مسئولین شهرستان در این مراسم هر یک به نوبه خود از کادر درمان بیمارستان تقدیر کرده و برای انها آرزوی سلامتی و موفقیت کردند.
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/03
تعداد بازدید:
439
نویسنده:
احسان توکلی - روابط عمومی
منبع:
Powered by DorsaPortal