سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان
تجهیز بیمارستان استهبان به دستگاه اکسیژن ساز
fیمارستان استهبان به دستگاه اکسیژن ساز مجهز شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان؛ با پیگیری های مسئولین شهرستان به منظور رفع مشکل اکسیژن رسانی به بیماران بیمارستان خصوصا بیماران مبتلا به کووید19 دستگاه اکسیژن ساز با اعتبار 20 میلیارد ریال توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز به این مرکز درمانی تحویل داده شد.

دکتر مطوس رییس بیمارستان در خصوص تحویل این دستگاه به این مرکز گفت: با توجه به افزایش آمار بیماران بستری در بخش کووید نسبت به ماههای قبل و راه اندازی بخش جدید کووید در بیمارستان و با عنایت به افزایش شدید مصرف اکسیژن در بیمارستان،  نیاز به دستگاه اکسیژن ساز بیش از پیش احساس می شد که با پیگیری های مستمر مسئولین شهرستانو کمک دانشگاه علوم پزشکی شیراز این دستگاه به بیمارستان تحویل داده شد.
 
 
 
ایشان از حمایت و پیگیری های مستمر فرماندار محترم جناب آقای کمالی سروستانی، نماینده محترم جناب آقای دکتر طهماسبی و امام جمعه محترم حضرت حجة الاسلام و المسلمین خاوری، ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز جناب آقای دکتر لطفی،  معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز جناب آقای دکتر اکبری و مردم بزرگوار و فهمیم استهبان تشکر و قدردانی کرد. دکتر مطوس افزود: ان شاالله پس از گذراندن مراحل نصب و راه اندازی، دستگاه اکسیژن ساز به چرخه اکسیژن رسانی بیمارستان وارد خواهد شد و هزینه ها و دشواری های شارژ مکرر کپسول های  اکسیژن به حداقل خواهد رسید.
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/10
تعداد بازدید:
347
نویسنده:
احسان توکلی - روابط عمومی
منبع:
Powered by DorsaPortal