سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان
بزرگداشت روز جهانی اتاق عمل در بیمارستان امام خمینی استهبان
مراسم بزرگداشت روز جهانی اتاق عمل در بیمارستان امام خمینی استهبان برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی استهبان؛ به مناسبت 14 نوامبر روز جهانی اتاق عمل دکتر مطوس رئیس بیمارستان و جمعی دیگر از مسئولین بیمارستان با حضور در بخش اتاق عمل از کارکنان این واحد تقدیر به عمل آوردند.
دکتر مطوس در ابتدای این مراسم ضمن عرض خسته نباشید به کارکنان این بخش در خصوص کار پرسنل اتاق عمل گفت: شاغلان اتاق عمل در چرخه سلامت باید شناخته شوند چرا که ظرافت های خاص کار گروهی در رشته اتاق عمل بسیار اهمیت دارد و  فعالیت های این افراد تسهیل کننده و تسریع کننده کار جراحان است. ایشان در ادامه اظهار داشت: این مناسبت بهانه ای شد تا از زحمت ها و تلاش های شما در خدمت رسانی به مردم تشکر کرده و توانمندهای شما را به جامعه عرضه کنیم تا این قشر بهتر دیده و شناخته شوند. در انتهای این مراسم که با حضور مترون، مسئول حسابداری و تعدادی از کارکنان مرکز همراه بود از پرسنل این بخش با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد.
 لازم به ذکر است روز جهانی اتاق عمل توسط انجمن تکنولوژیست های جراحی آمریکا در سال 1979 به ثبت رسید؛ یکی از اهداف این بزرگداشت آشنا کردن جامعه با گروهی به نام کارشناسان اتاق عمل است. این افراد از ارزش بسیار زیادی برخوردارند چرا که بخشی از کار تیم جراحی در اتاق عمل برعهده آنان است.
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/28
تعداد بازدید:
457
نویسنده:
احسان توکلی - روابط عمومی
منبع:
Powered by DorsaPortal