سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان
راه اندازی بخش اورژانس کووید19 در بیمارستان استهبان
بخش اورژانس کووید19 در بیمارستان استهبان راه اندازی شد
به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی استهبان با توجه به لزوم جداسازی مراجعه کنندگان مشکوک و بدون علائم؛ بخش اورژانس کووید  این مرکز راه اندازی گردید.
دکتر مطوس رییس بیمارستان استهبان در خصوص راه اندازی بخش ویژه کرونا در واحد اورژانس بیمارستان امام خمینی گفت:  با توجه شیوع گسترده کرونا در جامعه و لزوم خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم شریف استهبان و همچنین به منظور جداسازی مراجعه کنندگان مشکوک به کووید از سایر بیماران؛ با همکاری و تلاش کارکنان واحدهای مختلف بیمارستان؛ بخش اورژانس مختص کووید این مرکز راه اندازی گردید. وی در ارتباط با راه اندازی این بخش جدید از زحمات شبانه روزی پرسنل محترم اورژانس بیمارستان خصوصا سرکار خانم اردیبهشتی سرپرستار محترم اورژانس و سرکار خانم نصرتی مدیریت محترم پرستاری بیمارستان، جناب آقای فتحی مدیر محترم امور مالی،پرسنل خدوم تاسیسات بیمارستان، مسئول بهداشت حرفه ای بیمارستان سرکار خانم مهدوی نیا و کلیه پرسنل خدماتی بیمارستان تقدیر و تشکر نمود.

ایشان در خصوص لزوم همکاری مردم در این شرایط حساس گفت: از عموم مردم خواهشمندیم خطر کرونا را جدی گرفته،  به هیچ وجه در تجمعات حاضر نشوند و رفت و آمدهای خود به خارج از خانه را به حداقل برسانندو در صورت لزوم به خروج از خانه حتما از ماسک استفاده و فاصله اجتماعی را با دیگران رعایت کنند.
دکتر مطوس در پایان افزود: برای ادامه این نبرد دشوار نیازمند همراهی شما خوبان هستیم‌. خواهشمندیم کمک های خیرخواهانه خود را به حساب مجمع خیرین سلامت واریز نمایید چرا که بدون همراهی شما عزیزان گذر از این بحران امکان‌پذیر نخواهد بود.

شماره کارت:
5894637000061462
شماره شبا:
770130100000000003822977

به نام خیرین سلامت استهبان
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/19
تعداد بازدید:
322
نویسنده:
احسان توکلی - روابط عمومی
منبع:
Powered by DorsaPortal