سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان
به همت مجمع خیرین سلامت استهبان صورت گرفت: تجهیز بیمارستان استهبان به دستگاه کراتیونومی جهت انجام عمل های مغز و اعصاب
به همت مجمع خیرین سلامت استهبان تجهیزات جراحی مغز و اعصاب خریداری گردید

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) استهبان؛ طی مراسمی با حضورکمالی سروستانی فرماندار، دکتر فدایی رییس شبکه بهداشت و درمان، اعضای مجمع خیرین سلامت و مسئولین بیمارستان؛ دستگاه کراتیونومی جهت انجام عمل های جراحی مغز و اعصاب با اعتبار بالغ بر 4 میلیارد و 500 میلیون ریال که توسط مجمع خیرین سلامت شهرستان تامین شده بوده به این مرکز تحویل داده شد.
 
در ابتدای این مراسم کمالی سروستانی ضمن ابراز خرسندی از حضور دکتر درخشان متخصص جراحی مغز و اعصاب در این مرکز ابراز امیدواری کردند با توجه به نیاز شهرستان به انجام عمل های مغز و اعصاب نیاز به اعزام بیماران کاهش پیدا کرده و بتوانیم خدمت رسانی بهتری به مردم داشته باشیم.
 
همچنین دکتر حیدری متخصص قلب این مرکز که نقش زیادی درهماهنگی با مجمع خیرین به منظور تهیه این تجهیزات داشتند گفتند: با توجه به تامین اعتبار مورد نیاز جهت خرید تجهیزات ضروری برای این مرکز بعد از نیازسنجی و تحقیقات مورد لزوم ست کراتیونومی و ست جعه ابزار با اعتبار 3 میلیارد و 950 میلیون ریال، ست لامینکتومی به منظور تکمیل تجهیزات موجود جهت انجام عمل های دیسک کمر با اعتبار 340 میلیون ریال و تجهیزات جانبی با اعتبار 400 میلیون ریال خریداری گردید. در ادامه مراسم دکتر فدایی از زحمات دکتر مطوس ریاست بیمارستان در خصوص پیگیری های لازم جهت حضور دکتر درخشان در این مرکز و و پیگیری در خصوص تامین اعتبار لازم توسط مجمع خیرین به منظور خرید تجهیزات جراحی های مغز و اعصاب در این مرکز تقدیر و تشکر کرده و گفتند: از زمان حضور دکتر مطوس در این مرکز بیمارستان تحول بسیار زیادی درحضوص حضور متخصصین مختلف و برآورده کردن نیازها و رفع مشکلات بیمارستان داشته ایم و امیدواریم این مسیر با پیشرفت روز افزون همراه باشد.
 
در ادامه مراسم دکتر درخشان توضیحاتی در خصوص دستگاه کراتیونومی و روش کار آن به حاظرین ارائه دادند. مراسم با تقدیر از اعضای مجمع خیرین سلامت به اتمام رسید.
 
 
 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/11
تعداد بازدید:
561
نویسنده:
احسان توکلی - روابط عمومی
منبع:
Powered by DorsaPortal