سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
برگزاری مانور مقابله با کووید19
برگزاری مانور مقابله با کووید19 و طرح نظارت بر الزامات موج دوم بیماری کرونا ویروس با حضور مدافعان سلامت به مرحله اجرا در آمد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشتی، درمانی و آموزشی استهبان، دبیر ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونای این شهرستان این اقدام نظارتی را در راستای مبارزه با بیماری کووید 19 جدید برشمرد و گفت: تمامی صنوفی که مجوز وزارت بهداشت را برای آغاز به کار کسب کردند، متعهد به رعایت دستورالعمل های بهداشتی هستند.

دکتر«محمدحسین فدائی» افزود: از تمامی صنوف انتظار می رود برای حفظ سلامتی خود و مشتریان، در رعایت تک تک دستورالعمل ها کوشا باشند، چرا که نتایج سهل انگاری آنان علاوه بر خودشان، دامن جامعه را نیز گرفته و سبب انتشار بیشتر کروناویروس می شود و نیاز است درصورت مشاهده تخلف برابر مقررات با آنها برخورد شود.

 

او با تاکید بر رعایت دستور العمل های بهداشتی از سوی مردم، اضافه کرد: با شیوع موج جدید کرونا در شرایط فعلی، باید با رعایت نکات بهداشتی و خودمراقبتی، از خودمان محفاظت کنیم تا به همت مردم، مسوولان و سازمان های مردم نهاد کرونا را مهار کنیم.

دکتر فدائی انجام بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی را در روز نخست اجرای این طرح با حضور مدیران و نمایندگان نهادهای نظارتی یادآور شد و ادامه داد: این مانور با حضور بازرسان واحد بهداشت محیط، مدیران و کارشناسان اداره ها آغاز شد و پس از حرکت وسایل نقلیه در سطح شهر، از تعدادی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی بازدید مشترک انجام و با توجه به وجود مشکلات بهداشتی در برخی از این مراکز، هشدارهای بهداشتی برابر مقررات به آنان داده شد.

او در پایان با آرزوی سلامتی برای مردم از آنان خواست تا در صورت تردد در سطح شهر از ماسک استفاده کرده و با رعایت فاصله فیزیکی، رفتار بهداشتی روزانه خود را تغییر دهند.
  
 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/05/12
تعداد بازدید:
406
نویسنده:
منبع:
Powered by DorsaPortal