سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۵ فروردين
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اقلید
پایش عملکرد واحدهای صنفی شهر حسن آباد اقلید از سوی کارشناسان بهداشت محیط
پایش عملکرد واحدهای صنفی شهر حسن آباد اقلید از سوی کارشناسان بهداشت محیط

کارشناسان بهداشت محیط شهر حسن آباد از توابع شهرستان اقلید با حضور در واحدهای صنفی پرخطر، برنحوه رعایت پروتکل های بهداشتی نظارت می کنند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اقلید رئیس شبکه گفت: بازرسی و نظارت کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت اقلید بر اصناف، با هدف حفظ و ارتقای سلامت جامعه و ایمنی غذایی در سطح شهرستان می باشد و مردم نیز می توانند با شماره تلفن گویای 190 در این امر مهم کارشناسان بهداشت محیط را یاری کنند.

دکتر«جعفر وکیلی» در ادامه افزود: ناظران بهداشت محیط شهر حسن آباد با حضور در واحدهای صنفی پرخطر بر نحوه رعایت موارد بهداشتی و پروتکل های پیشگیری از شیوع بیماری کووید19 نظارت کردند.

او در ادامه گفت: در این بازرسی ها سه مغازه به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی اخطار تعطیلی دریافت کرد و چندین مورد مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته نیز از رستوران ها، بیرون برها و اغذیه فروشی ها جمع آوری و با دستور مقام قضایی معدوم شد.

دکتر وکیلی در پایان با هشدار به افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید19 در شهرستان، رعایت موارد بهداشتی بویژه استفاده از ماسک و خرید از فروشگاه های مطمئن را به مردم توصیه کرد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/06/18
تعداد بازدید:
243
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal