سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۵ فروردين
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اقلید
تشکیل گروه های نظارتی ویژه محرم در مرکز بهداشت اقلید
تشکیل گروه های نظارتی ویژه محرم در مرکز بهداشت اقلید

کارشناسان مرکز بهداشت اقلید با آغاز محرم و شروع آیین های عزاداری، بر نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی در این آیین ها نظارت می کنند. 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اقلید، رئیس شبکه گفت: به دلیل شیوع بیماری کووید19 و اهمیت سلامتی مردم هنگام حضور در مراسم های سوگواری، عزاداری های امسال با تغییراتی نسبت به سال های گذشته برگزار می شود.

دکتر «جعفر وکیلی» افزود: هیئت های عزاداری و تکیه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد مقابله با کووید19 آیین های عزاداری را برگزار کنند و کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت اقلید بر نحوه رعایت این پروتکل ها در زمان برگزاری مراسم، نظارت کامل داشته باشند.

او اضافه کرد: تمامی پروتکل های بهداشتی ستاد مقابله با کووید19 به همه هیئت های عزاداری و حسینیه ها ابلاغ شده و رعایت نکات بهداشتی مقابله با کرونا برای کنترل شیوع این بیماری از سوی مسوولان هیئت ها و تکیه ها الزامی است.

دکتر وکیلی گفت: گروه های نظارتی ویژه در مرکز بهداشت اقلید تشکیل شده که از محل برگزاری مراسم های عزاداری امام حسین(ع) به طور مستمر بازدید می کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از موارد بهداشتی پیشگیری از کووید19 و تهدید سلامت مردم، با افراد یا مسوولان هیئت عزاداری متخلف برخورد می شود.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/06/05
تعداد بازدید:
151
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal