سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
اجرای طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در ارسنجان
.

سرپرست مرکز بهداشت ارسنجان از شروع اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، با هدف قطع زنجیره انتقال کرونا در شهرستان ارسنجان خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، معاون بهداشتی این شبکه گفت: طرح مدیریتی و کنترل اپیدمی کووید19 به شیوه محله و خانواده محور، که با نام شهید حاج قاسم سلیمانی مزین گردیده، همزمان با سایر شهرستانهای استان و کشور در این شهرستان آغاز شده است.
 "محمد دوله" افزود:  اهداف اصلی این طرح، قطع زنجیره انتقال بیماری با افزایش رعایت پروتکل های بهداشتی، با پیگیری و رصد فعال بیماران، کاهش بستری،کاهش مرگ و پوشش حمایتی از گروههای در معرض خطر از طریق مشارکت های مردمی و بهره گیری از کمک نیروهای بسیج و هلال احمر و داوطلب مردمی است.

او بیان کرد: تعداد چهار قرارگاه عملیاتی در شهرستان برای اجرای این طرح، شامل یک قرارگاه شهری در شهر ارسنجان و سه قرارگاه روستایی در دهستانهای علی آباد،خبریز و شوراب در نظر گرفته شده است.

 
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان تصریح کرد: با استقرار قرارگاه شهرستانی، زیر نظر فرماندار و تشکیل کمیته 6گانه و همچنین ابلاغ و راه اندازی قرارگاههای عملیاتی و آموزش نیروهای بسیج و هلال احمر، این طرح از روز دوشنبه هفته جاری در شهرستان آغاز شده و گزارش اقدامات انجام شده در طول اجرای طرح، به صورت روزانه به معاونت بهداشتی دانشگاه ارسال می شود.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/18
تعداد بازدید:
371
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
Powered by DorsaPortal