سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
گرامیداشت روز جهانی ایدز با شعار (همبستگی جهانی، مسوولیت مشترک)
.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، با اشاره به نامگذاری یازدهم آذر به نام روز جهانی ایدز، گفت: امسال این روز در سراسر دنیا با شعار «همبستگی جهانی، مسوولیت مشترک» گرامی داشته می شود.
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، سرپرست مرکز بهداشت این شبکه با تاکید بر ضرورت آموزش مجازی نکات بهداشتی به عموم مردم شهرستان، بویژه نوجوانان و جوانان در زمان همه گیری کووید19 در زمینه بیماری ایدز، گفت: اطلاع رسانی و آگاهی این بیماری در اولویت برنامه های آموزشی مجازی در هفته جاری قرار دارد.

«اصغر اخوان» کارشناس مسوول بیماریهای واگیر مرکز بهداشت نیز، تاکید بر آموزش عموم مردم و به ویژه گروههای در معرض خطر این بیماری، انچام مشاوره، بیماریابی و انجام تست تشخیصی را از برنامه های مهم این واحد دانست و افزود: در حال حاضر در راستای آگاه سازی و مشاوره همشهریان، مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری(ایدز-آمیزشی-هپاتیت و اعتیاد) مرکز بهداشت شهرستان، آماده پاسخگویی به سوالات مردمی در این زمینه می باشد.

«محمد دوله» سرپرست مرکز بهداشت بیان کرد: اینجانب ضمن تقدیر از تلاشگران عرصه اطلاع رسانی پیشگیری از بیماری ایدز، امیدوارم با همکاری و همدلی تمامی دست اندرکاران، شاهد کاهش و ریشه کنی این بیماری در سراسر جهان به ویژه کشور عزیزمان ایران اسلامی باشیم.

پایان خبر
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/11
تعداد بازدید:
301
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
Powered by DorsaPortal