سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
تشدید بازرسی از داروخانه‌ ها و مراکز تحت پوشش واحد دارو و غذای شبکه بهداشت و درمان ارسنجان
.

از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا در شهرستان ارسنجان تاکنون، کارشناسان واحد غذا و داروی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان به صورت مداوم، بر واحدهای تحت پوشش خود از جمله داروخانه ها، عطاریها و مراکز عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی شهرستان، به صورت مداوم نظارت دارند. 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: کارشناسان ناظر واحد غذا و داروی این شبکه، اصالت و معتبر بودن کالاها، تاریخ انقضا و قیمت داروها را کنترل نموده  و داروهای مشکل دار و بدون تاریخ را جمع آوری، امحا و دفع می نماید.

دکتر «ابراهیم شهریاری » افزود: کارشناسان غذا و دارو با مشاهده هر گونه تخلف در داروخانه یا مراکز تحت پوشش خود، با متخلفان به شدت رفتار نموده و همچنین تعطیلی و پلمپ داروخانه ها و مراکز مورد بازدید متخلف در دستور کار شبکه بهداشت شهرستان قرار دارد.

کارشناس مسوول غذا و داروی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز یادآور شد: مردم در نظر داشته باشند در صورت خرید دارو، حتماْ به برچسب اصالت کالا، سیب سلامت و تاریخ انقضای دارو توجه نمایند و در صورت هر گونه شکایت با واحد غذا و داروی شبکه بهداشت ارسنجان با شماره تلفن43522349 و داخلی242 و یا سامانه 190تماس حاصل کرده و شکایت خود را ثبت نمایندتا بعد از پیگیری های لازم نتیجه به فرد اعلام شود.

پایان خبر 

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/01
تعداد بازدید:
327
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
Powered by DorsaPortal