سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
به کارگیری نیروی بهورز در خانه‌های بهداشت «علی آباد و شوراب» ارسنجان
.
ثبت نام اولیه و تشکیل پرونده متقاضیان بهورزی، با هدف تامین نیروی انسانی خانه های بهداشت علی آباد ملک و شوراب انجام گردید. 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، معاون بهداشتی این شبکه از جذب دو نیروی بهورز؛ در روستاهای ارسنجان خبر داد و گفت: این بهورزان از بین داوطلبین واجد شرایط، در خانه‌های بهداشت علی آباد و شوراب به کار گرفته خواهند شد.

«علیرضا نجفی» کارشناس مسوول توسعه و ارتقاء سلامت شبکه نیز بیان کرد: فراخوان پذیرش بهورز از طریق پایگاه اطلاع رسانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، رسانه های محلی و اطلاعیه در روستاهای تابعه، منتشر شد که پس از برگزاری آزمون علمی و طی مراحل مصاحبه و گزینش، نیروهای جدید انتخاب شده، دوره های آموزش بهورزی را گذرانده و مشغول به کار می شوند.

نجفی افزود: بهورزان از بین فارغ التحصیلان رشته های بهداشت عمومی، پرستاری و مامایی در مقطع کارشناسی جذب می شوند. 

او با بیان اینکه بهورزان، مراقبت های اولیه سلامت را در مناطق روستایی به مردم ارایه میکنند و بسیاری از این دستاورها و ارتقا سطح سلامت در روستاها به دلیل فعالیت بهورزان است، ادامه داد: این اقدامات در روستاهای شهرستان با استقرار و فعالیت 32  بهورز در 21 خانه بهداشت  و 6 مرکز خدمات جامع سلامت، در حال انجام است.

پایان خبر

 

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/28
تعداد بازدید:
320
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
Powered by DorsaPortal