سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
تشدید نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اصناف ارسنجان
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، از طرح تشدید بازرسی از اصناف در خصوص بررسی نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی در راستای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا با حضور بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، سرپرست مرکز بهداشت گفت: این طرح در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، به صورت بازرسی ویژه ضربتی بهداشتی در قالب تشدید نظارت در ساعات اداری و غیر اداری، از تاریخ پنجم مهرماه سال جاری، به مدت دو هفته در شهرستان و با مشارکت تمام بازرسان سلامت محیط و کارشناسان ستادی مرکز بهداشت شهرستان ارسنجان، آغاز شده است.


 وی افزود: این بازرسی های ضربتی در راستای افزایش چتر نظارتی و با مشارکت 9 تیم دو نفره، با هدف نظارت بر رعایت صحیح پروتکل‌های بهداشتی در اصناف، ادارات،بانکها و نهادها در شهرستان تشدید شده است.
 
 
 
 
  سرپرست مرکز بهداشت شهرستان در پایان خاطرنشان کرد: به مغازداران تذکر داده شد که اجازه تجمع در محل کسب داده نشود و در این راستا در بازدید های روز های بعد چنانچه صنفی به هر دلیل از رعایت این نکات بهداشتی خودداری نماید برخوردهای قانونی لازم اعمال ونسبت به پلمپ صنف متخلف اقدام خواهد شد .

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/09
تعداد بازدید:
401
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
Powered by DorsaPortal