سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
تشکیل جلسه شورای بهورزی مرکز بهداشت شهرستان ارسنجان
جلسه ی شورای بهورزی مرکز بهداشت شهرستان ارسنجان با حضور رییس شبکه، سرپرست مرکز بهداشت، مسئول واحد گسترش شبکه، نمایندگان بهورزان، مسوولان پشتیبانی، مسوول امور مالی و کارپردازی در محل اتاق مدیریت شبکه بهداشت برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، رییس این شبکه، جایگاه و اهمیت بهورزان در سلامت جامعه را بی بدیل عنوان کرد و خدمات آنان را در جهت سلامت و رفاه مردم برشمرد و خاطرنشان کرد: ارتقاء شاخص های سلامت کشور بعد از انقلاب با کمترین هزینه در منابع انسانی و با جذب بهورزهای عزیز بعنوان یک الگو در جهان مطرح و محقق شده است.
 

محمد دوله سرپرست مرکز بهداشت اظهار داشت: جلسه با همفکری و بحث و تبادل نظر اعضای شورای بهورزی، در خصوص امورات تاسیساتی خانه های بهداشت، وضعیت شاخص های بهداشتی و تفاهم نامه ها، نصب تابلوهای خانه های بهداشت ، بررسی نحوه پرداخت هزینه بنزین، تعمیرات و نگهداری موتور سیکلتهای مراکز و خانه های بهداشت و نیز نحوه توزیع تجهیزات حفاظت فردی در خانه های بهداشت ادامه یافت.

در پایان مقرر گردید نمایندگان بهورزان به‌عنوان رابط شبکه و خانه‌های بهداشت نقش پررنگ‌تری داشته باشند و سعی کنند با تعامل بیشتر مشکلات موجود را به‌موقع منعکس کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن پیگیری شود.
 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/07
تعداد بازدید:
354
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
Powered by DorsaPortal