سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
روابط عمومی بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) شهرستان ارسنجان
دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارسنجان با مدیریت و کارکنان بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارسنجان به اتفاق هیات همراه، در هفته دفاع مقدس به منظور عیادت از بیماران و تشکر از کارکنان با اهداء‌ گل، از بیمارستان دیدار نمود.

به گزارش  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، جناب سرهنگ قیطاسی، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان، به منظور ملاقات با بیماران و تقدیر و تشکر از تلاش های بی وقفه و مجاهدانه مدیریت و کارکنان درمانی و اداری-مالی بیمارستان ، از بخش‌های مختلف  دیدار نمود.


جناب سرهنگ قیطاسی  بعد از دیدار از بخش های بیمارستان، در گفت ‌و گویی کوتاه اظهار داشت: کادر درمانی با روحیه ایثارگرانه و خدمتگذارانه بسیار عالی و علیرغم وجود خطر برای خود، بدون وقفه در حال خدمت رسانی‌ هستند و جا دارد بنده نیز از این عزیزان تشکر کنم.
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان  خطاب به رییس بیمارستان  گفت: ما به عنوان بسیج و سپاه آماده‌ایم هر آنچه برای شکست کرونا از دستمان بر می‌آید دریغ نکنیم و کار کردن کارکنان بیمارستان را در این مقطع زمانی نوعی عبادت دانست .
 
دکتر شهریاری رییس بیمارستان با تشکر از حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه در بیمارستان،  اظهار داشت: حضور مسوولان در بیمارستان و  ارج نهادن به خدمات کارکنان موجب دلگرمی و تشویق آنان خواهد شد.

 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/05
تعداد بازدید:
633
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
Powered by DorsaPortal