سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان
بازداشت خانواده عروس وداماد در ارسنجان
.
عدم رعایت مصوبه ستاد کرونا توسط خانواده عروس و داماد، منجر به بازداشت آنان شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،معاون بهداشتی وسرپرست مرکز بهداشت ارسنجان گفت: فردی که در هفته گذشته اقدام به برگزاری مراسم عروسی، برخلاف مصوبه ستاد مقابله با کرونا کرده بود، با شکایت مرکز بهداشت و دستور دادستان شهرستان به اتهام اقدام علیه بهداشت عمومی، به همراه پدرداماد و عروس احضار و بازداشت شدند.

«محمد دوله»،افزود: این  خانواده علی رغم تاکید مرکز بهداشت و نیروی انتظامی شهرستان مبنی بر ممنوعیت مراسم، اقدام به برگزاری مراسم عروسی کرده که با شکایت مرکز بهداشت و دستور دادستان  شهرستان، اقدام قضایی در مورد آنان، اعمال شد.

او با اشاره به وضعیت فعلی شیوع بیماری کرونا، تحمل این دوران سخت را برای همه افراد جامعه، به ویژه مجموعه بهداشت ودرمان بسیار سخت توصیف و ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با رعایت نکات و دستور العمل های بهداشتی ،شاهد پایان این دوران ناگوار، باشیم.

معاون بهداشتی وسرپرست مرکز بهداشت ارسنجان از همه همشهریان ، خواست، از برگزاری هرگونه مراسم تجمعی به ویژه، مراسم عروسی، خودداری نموده و بابت یک روز شاد بودن، یک عمر عزا و مصیبت را به جان نخرند.

او ، اضافه کرد:ستاد کرونای شهرستان با توجه به احتمال شیوع ویروس کرونای انگلیسی، با جدیت و قاطعیت با افرادی که اقدام به برگزاری مراسم نمایند، برخورد نموده و در همی رابطه، تاکنون هفت نفر از برگزار کنندگان مراسم های عروسی و عزا، به شش ماه حبس تعزیری و یا احکام جایگزین، از جمله، کار اجباری در حوزه درمان، محکوم شده اند.

 

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/06
تعداد بازدید:
412
نویسنده:
منبع:
روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان-جاویدی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal