سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان
برگزاری کمیته پیشگیری از خودکشی
کمیته خودکشی

کمیته پیشگیری از خودکشی با تاکید بر استفاده از پتانسیل های موجود در کاهش مرگ و میر ناشی از خودکشی در بیمارستان  ومرکزسلامت شهری، برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، کارشناس  مسئول سلامت روان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان در جلسه  کمیته پیشگیری از خودکشی ، خواستار همکاری گسترده کارکنان بیمارستان ،پزشکان مراقبان سلامت در کاهش آمار خودکشی در شهرستان شده و تسریع در همکاری بین بخشی را  عاملی مهم در پایین آوردن عوارض ناشی از اختلالات روحی، عنوان کرد.

او از ارجاع بیماران و مصدومان دارای اختلال روانی و افسردگی به مرکز مشاوره سلامت شهری خبر داد و افزود: در مرکز سلامت شهری سینا، خدمات مشاوره ای مناسبی به  مراجعان ارایه می گردد.

همچنین،دکتر«ساره شریعتی»،متخصص اعصاب و روان نیز درجمع پزشکان ومراقبان سلامت، خودکشی را یکی از 10عامل مرگ در گروه سنی15 تا35 سال در کشورها عنوان کرد که عوارض جبران ناپذیری را بر خانواده ها، وارد می کند.

او بررسی علایم و نشانه های بالا بودن خطر خودکشی و ارجاع بیماران و افراد در معرض خطر  به مراکز مشاوره را راهکاری مناسب برای کاهش آمار خودکشی، بیان کرد.

 

 این کارشناس مسئول سلامت روان مرکز بهداشت،بهترین راه ارتقای سطح سلامت روان خانواده ها را، افزایش سطح آگاهی افراد جامعه، توصیف کرد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/15
تعداد بازدید:
333
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal