سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
روند اجرای موفق طرح شهید حاج «قاسم سلیمانی» در روزهای کرونایی در ارسنجان
.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، از اجرای موفق طرح شهید قاسم سلیمانی در کارزار با کرونا، در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، سرپرست مرکز بهداشت گفت: جلسه هماهنگی و بررسی روند اجرا و نحوه عملکرد  طرح شهید سلیمانی، امروز صبح در محل مرکز بهداشت با حضور روسای حوزه های مقاومت بسیج، سرپرستان مراکز و مسوولین کمیته ها و معاونین فنی و اعضاء قرارگاههای روستایی و شهری به صورت حضوری و بهورزان به صورت وب کنفرانس برگزار گردید.

 
«محمد دوله» افزود: این جلسه با هدف آمادگی کامل گروههای هدف و بررسی مستندات مربوطه در خصوص حضور بازرسین کشوری و ارزیابی این طرح در روز آینده در این شهرستان برگزار و مقرر شد که کارشناسان و مسوولین کمیته ها مستندات موجود را به مسوول کمیته مستندسازی جهت ارایه به ارزیاب کشوری تحویل دهند.
 
او  ضمن بررسی آخرین اقدامات و راهکاری‌های اجرای هدفمند و مؤثر طرح شهید سلیمانی و با اشاره به نقش پررنگ بسیج به‌عنوان بزرگ‌ترین اهرم کمک‌کننده به مدافعان سلامت، اظهار کرد: گرچه در اجرای طرح بزرگ و ملی شهید سلیمانی بسیاری از دستگاه‌های اجرایی و خدماتی با شبکه بهداشت و درمان همکاری دارند، اما بخش اعظم مسوولیت اجرایی این طرح بر عهده شبکه بهداشت و درمان و بسیج است.

 گفتنی است که طرح بسیج ملی شهید سلیمانی ،به منظور  "مدیریت و کنترل اپیدمی کووید-19 به شیوه محله و خانواده محور با استفاده از ظرفیت "برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت" از ابتدای آذر بر اساس تفاهم نامه وزارت بهداشت و سازمان بسیج مستضعفین در سراسر کشور اجرا میشود./مریم السادات حسینی

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/02
تعداد بازدید:
438
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal