سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
برگزاری مسابقه زیباترین نقاشی یلدایی دوران کرونا، ویژه کودکان و نوجوانان ارسنجانی
.
یلدا و جشن‌هایی که در این شب برگزار می‌شود، یک سنت باستانی است و در بین اقوام ایرانی از محبوب ترین آیین­ هاست.
 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، معاون بهداشتی این شبکه گفت: در «شب چله» اقوام، بستگان و دوستان صمیمی کنار هم جمع شده و ضمن استفاده از انواع میوه‌ها و شیرینی‌ها و تنقلات مختلف و مخصوص این شب، به حافظ­ خوانی و شاهنامه ­خوانی و مرور فرهنگ غنی این مرز و بوم می‌پردازند که به دلیل شرایط کرونایی و رعایت فاصله­ گذاری اجتماعی، یلدای امسال متفاوت از سالهای قبل بدون دورهمی برگزار شد.

کارشناس سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس این شبکه بر این اساس، مسابقه زیباترین نقاشی یلدایی دوران کرونا ویژه کودکان و نوجوانان شهرستان ارسنجان را برگزار نمود.

«نجمه نعمتی» با نگاهی وسیع به موضوع "یلدا " که سنتی رایج در بین اقوام ایرانی است این مسابقه را با محور زیر، ویژه فرزندان کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دانش ­آموزان گروه هدف ارسنجانی، برگزار و به قید قرعه به 5 نفر از برگزیدگان زیباترین نقاشی، جوایزی اهدا خواهد نمود.

او افزود: موضوعات این مسابقه شامل مواردی همچون یلدای کرونایی، حضور کودکان، نوجوانان، جوانان، مادربزرگ‌ها و پدر بزرگ‌ها در مهمانی‌های یلدایی در فضای مجازی، حافظ خوانی، سفره‌های یلدایی و هر اتفاق یلدایی دیگر در خانه بود که شرکت کنندگان این مسابقه، اثر خود را از طریق گروههای فضای مجازی به کارشناس سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس، تا تاریخ 29/9/99 ارسال کردند.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/01
تعداد بازدید:
1165
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:14
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal