سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
توزیع مکمل های ویتامین D و قرص های آهن در مدارس ارسنجان
.
کارشناس سلامت نوجوانان و مدارس مرکز بهداشت ارسنجان از توزیع مکمل‌های ویتامین D و قرص های آهن برای دانش آموزان متوسطه اول و دوم از اول دیماه بر اساس زمان بندی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خبر داد.

«نجمه نعمتی» کارشناس مدارس گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان همواره در بحث سلامت دانش‌آموزان در برنامه‌های مختلف اعم از سلامت جسمی و روحی دانش‌آموزان در کنار آموزش و پرورش بوده است و بنا به شرایط، این روزها این کمک بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود.

او افزود: در این راستا قرار است انجام امور مشاوره ای در زمینه تغذیه و کم تحرکی برای دانش آموزان دارای اضافه وزن با همکاری واحد تغذیه مرکز بهداشت و همکاران آموزش و پرورش به صورت انتشار فایل و دستورالعمل ها در فضای مجازی انجام پذیرد.

کارشناس سلامت نوجوانان و مدارس مرکز بهداشت معلمان را اثرگذارترین قشر جامعه معرفی کرد و گفت: بنا به توصیه آموزش و پرورش معلمان و مربیان باید در حین آموزش مجازی فرهنگ سازی رعایت پروتکل های بهداشتی را به دانش آموزان داشته باشند و همان طور که شاهدیم از این فرصت و ظرفیت تا کنون استفاده شده و امیدواریم که تداوم داشته باشد.

او با تاکید بر ضرورت استفاده از مکمل های غذایی برای دانش آموزان گفت: خانواده‌ها می توانند مکمل های غذایی را برای فرزندانشان با مراجعه به مدارس، بر اساس زمانبندی و با رعایت پروتکل های بهداشتی از مدارس تحویل بگیرند/مریم السادات حسینی

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/29
تعداد بازدید:
330
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal