سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
تداوم آموزش و مشاوره تغذیه در ایام مقابله با کرونا در ارسنجان
.
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، از استمرار روند آموزش و مشاوره تغذیه در دوران اپیدمی کووید19 در سطح شهرستان خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، کارشناس تغذیه این شبکه گفت: در ایام کرونا و با توجه به محدود شدن مراجعات حضوری گروههای هدف پرخطر شامل بیماران دیابتیک، پرفشاری­ خون، دیس­ لیپیدمی، ‌مادران باردار با وزن­ گیری نامطلوب و دچار بیماری مزمن، کودکان دچار اختلال رشد و سوء­تغذیه و سالمندان با بیماری مزمن، بعد از ارجاع از طرف پزشک مربوطه، توسط کارشناس تغذیه پیگیری و به صورت تلفنی مشاوره تغذیه می­ شوند.

 «سمیرا زارع» بیان کرد: همچنین با توجه به نقش مهم تغذیه در بهبود بیماران کرونا­مثبت، پس از معرفی این بیماران از طرف واحد واگیر مرکز بهداشت شهرستان، به صورت تلفنی مشاوره تغذیه داده می­ شود.

او افزود: لازم به ذکر است در این ایام و با توجه به غیرحضوری شدن آموزش­های تغذیه در رابطه با انواع بیماریهای واگیر و غیر­واگیر، آموزش­ها به صورت مداوم و روزانه و همچنین رهنمود­های غذایی ایران در گروههای سنی مختلف به صورت فیلم آموزشی، پوستر و پمفلت در گروههای مجازی متشکل از عموم مردم، پرسنل ادارات، سفیران سلامت و داوطلبان متخصص ادارات، نشر داده می­شود./مریم السادات حسینی

پایان خبر
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/29
تعداد بازدید:
340
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal