سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
بازدید مشترک سرپرست مرکز بهداشت به همراه مسوولین از کارگاهها و صنایع ارسنجان
.
در راستای کنترل و مقابله با بیماری کرونا، سرپرست مرکز بهداشت و مسوولین شهرستان با همکاری اداره صنعت و معدن و کارشناسان سلامت کار مرکز بهداشت ارسنجان، از واحدهای کارگاهی و صنایع تحت پوشش این شهرستان بازدید نمودند.
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، معاون بهداشتی این شبکه گفت : با توجه به اهمیت کنترل عوامل شغلی و مرتبط با کار در پیشگیری و کاهش بار بیماری ناشی از ویروس کرونا، نظارت بر کارگاه ها، صنایع، کارخانجات، ادارات و بانک‌ها توسط کارشناسان بهداشت حرفه‌ای برای مقابله با کووید 19 در حال اجرا می باشد.

«محمد دوله» در این بازدیدها، ضمن تقدیر از کارفرمایان و کارگران به عنوان سرمایه های اصلی و منابع انسانی و مادی این شهرستان، گفت: کارگاهها، موارد ایمنی و بهداشت کار را با دقت هرچه بیشتر رعایت کرده تا با اقدام جمعی و مسوولانه، بتوان جامعه کار و تولید این شهرستان را از آسیب های این بیماری مصون نگهداشت.

او یادآور شد: شهروندان و کارکنان واحدهای صنعتی و کارگاهی در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در کارگاه ها، صنایع، کارخانجات، ادارات و بانک‌ها، بایستی موضوع را به شماره تلفن 190 سامانه شکایت مردمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اطلاع دهند تا توسط کارشناسان بهداشت حرفه ای شهرستان در کوتاه ترین زمان بررسی گردد.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/24
تعداد بازدید:
287
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal