سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
توزیع کارتهای شناسایی تیم‌های طرح شهید حاج «قاسم سلیمانی» در ارسنجان
.

کارشناس مسوول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان از صدور کارت شناسایی و توزیع چک لیست های نظارتی برای تیم‌های طرح شهید سلیمانی، با هدف اطمینان مردم و جلوگیری از بروز هر گونه مشکل خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، سرپرست مرکز بهداشت گفت: اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در سراسر کشور به همت وزارت بهداشت و بسیج و با همکاری سایر دستگاه‌ها شروع شده و هدف از اجرای آن بیماریابی، جداسازی بیماران و ناقلان کرونا و آموزش مردم و مبتلایان است و امیدواریم به برکت نام شهید حاج قاسم سلیمانی اجرای این طرح به کاهش مبتلایان به ویروس کرونا، کاهش بیماری و موارد مرگ و میر ناشی از ابتلاء به ویروس کرونا منجر شود.

«محمد دوله» با اشاره به مراجعه تیم‌های نظارتی به درب منازل برای شناسایی و نظارت بر قرنطینه بیماران ادامه داد: برای اطمینان مردم از هویت اعضای تیم های مراقبتی و بازرسی و جلوگیری از بروز هر گونه ابهام ، کارت‌های شناسایی ممهور به مهر فرماندهی ناحیه سپاه و سرپرست مرکز بهداشت شهرستان ارسنجان تهیه و در اختیار اعضا قرار گرفته است.

او افزود: همه نیروهای طرح شهید سلیمانی دارای کارت شناسایی معتبر با فرمت مشخص بوده و اغلب از افراد محلات هستند که مورد اعتماد مردم می باشند.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان تاکید نمود: در زمان ارائه خدمات این طرح، بنا به ضرورت و در صورت لزوم خدمات مومنانه توسط نیروهای بسیجی به بیماران داده می­شود./مریم السادات حسینی

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/23
تعداد بازدید:
316
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal