سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
برگزاری اولین وب کنفرانس قرارگاه کرونای شهرستانی طرح شهید حاج «قاسم سلیمانی» در ارسنجان
.
با توجه به اهمیت برگزاری طرح محله محور در شهرستان، خانه های بهداشت و مراکز جامع سلامت روستایی ارسنجان، مجهز به امکانات تشکیل وب کنفرانس شده و در نشست امروز تبادل اطلاعات لازم در رابطه با اجرای این طرح را به طور کامل انجام دادند.
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، معاون بهداشتی این شبکه از برگزاری اولین جلسه وب کنفرانس قرارگاه کرونای شهرستانی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور کارشناسان ستادی مرکز بهداشت، بهورزان و تیم های مراقبت روستایی این شهرستان خبر داد.

"محمد دوله" در این نشست با اشاره به رهگیری و شناسایی خانه به خانه و محله محور با همکاری بسیجیان تلاشگر، نیروهای امدادی هلال احمر و تیم های مراقب سلامت گفت: خانه‌های بیماران تا چند صباح دیگر به پایگاه سلامت تبدیل می‌شود و تیم مراقبت تخصصی برای درمان و بررسی وضعیت سلامت بیماران کرونامثبت به منازل بیماران مراجعه می‌کنند تا خللی در روند قرنطینه بیمار ایجاد نشود.

او افزود: حمایت، رسیدگی، مراقبت و سرکشی از بیماران کرونایی، از برنامه های اصلی طرح برای قطع زنجیره بیماری کروناست تا فرد بیمار پس از دوران قرنطینه با اطمینان از سلامت خود بیرون برود و نگرانی بابت انتقال بیماری نداشته باشد.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن اشاره به ابعاد آموزشی طرح سردار شهید سلیمانی و تاکید بر همکاری‌های عموم مردم شهرستان خاطرنشان کرد: آنچه که در این طرح بسیار حائز اهمیت است نتایج و خروجی این طرح است که آن هم مربوط به همکاری های مردمی و توجه افراد شناسایی شده و مشکوک به کرونا می باشد و اگر این عزیزان با تیم‌های حمایتی و مراقبتی همکاری تنگاتنگ نداشته باشند موفقیت این طرح چندان موثر نخواهد بود.

دوله ادامه داد: اینجانب از عموم مردم شریف شهرستان تقاضا دارم؛ در صورت ارائه هرگونه پیشنهاد جهت بهبود اقدامات مراقبتی، ضمن درج پیشنهاد در سایت ایده شبکه بهداشت و درمان ارسنجان همکاری لازم را با مراقبین بهداشتی و درمانی داشته باشند و آگاه باشند که هر گونه کتمان و پنهان کاری علایم بیماری در این خصوص، باعث قطع زنجیره و سرایت بیش از حد کرونا در سطح شهرستان خواهد شد.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/22
تعداد بازدید:
286
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal