سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
گشت مشترک نظارت بر محدودیت دو هفته ای پیشگیری از کرونا در ارسنجان
.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان از تعطیلی 66 واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و بی توجهی به محدودیت های فعالیت صنوف در زمان کرونا خبر داد
 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، سرپرست مرکز بهداشت این شبکه گفت: محدودیت­های جدید به مدت دو هفته اعمال می­گردد و در این مدت، هر هفته وضعیت بررسی و در خصوص تمدید یا کاهش محدودیت­ها تصمیم گیری می شود.

مسوول واحد سلامت محیط مرکز بهداشت ارسنجان نیز، در این باره گفت: با توجه به وضعیت قرمز شهر ارسنجان و لزوم نظارت ویژه بر اجرای پروتکل های بهداشتی، خصوصأ در صنوف عرضه کننده مواد غذایی و همچنین رعایت محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد ملی و استانی پیشگیری ازکرونا، گشت مشترک واحد بهداشت محیط این مرکز با همکاری نمایندگان ادارات مرتبط درحال اجرا می باشد.

مهندس "محمد رحیمی" افزود: از ابتدای شروع طرح، تعداد 66 واحد صنفی بدلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و رعایت نکردن محدودیت ها پلمب، 35اخطار کتبی و 57تذکر شفاهی به صنوف متخلف داده شده است. 
 او همچنین از تلاش های شبانه روزی کارشناسان بهداشت­ محیط مرکز بهداشت ارسنجان در این ایام، بخصوص نظارت برصنوف عرضه مواد غذایی، پیگیری شکایات و همچنین نظارت بر دفن بهداشتی متوفیان کرونایی تقدیر و تشکر کرد .

مهندس رحیمی از شهروندان خواست، شکایات خود را در زمینه عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، از طریق سامانه تلفنی 190 وزارت بهداشت و عدم رعایت محدودیت ها و  باز بودن اصناف از طریق سامانه 124 اداره صنعت، معدن و تجارت ثبت و پیگیری نمایند.

پایان خبر

 

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/11
تعداد بازدید:
356
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal