سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) شهرستان ارسنجان
بازدید فرماندار ارسنجان از بیمارستان64 تختخوابی در حال احداث
.
"رحیم عزیزی" فرماندار به همراه دکتر "ابراهیم شهریاری" رییس بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) شهرستان ارسنجان ، روند پشرفت پروژه 64 تختخوابی این شهرستان را از نزدیک بررسی نمودند.
 

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) شهرستان ارسنجان، رییس این بیمارستان گفت: این پروژه در سه فاز با زیزبنای 6 هزار متر مربع و در سه طبقه در حال ساخت می باشد که تا کنون 60 میلیارد ریال از اعتبارات تخصیص یافته هزینه شده و 22 میلیارد ریال از اعتبارات اختصاصی باقیمانده در حال هزینه کرد می باشد.

 

فرماندار ویژه شهرستان نیز با بیان اینکه یکی از ضروریات بهره برداری از پروژه یاد شده جاده یا راه دسترسی عموم مردم برای دریافت خدمات می باشد افزود: ساختمان بیمارستان در حال احداث، به دلیل واقع شدن در حاشیه شهر و عبور رودخانه فصلی از کنار آن، نیازمند بستر سازی، دیوار گذاری، ایمن سازی، احداث پل و احداث جاده مناسب برای دسترسی راحت تر مردم می باشد، که امید است با یاری و مشارکت خیرین نیک اندیش ، بر این چالش ها پیروز شده به زودی شاهد اتمام این پروژه در حال احداث و ضروری شهرستان باشیم.

 

رحیم عزیزی ضمن تاکید به هزینه بر بودن تکمیل این پروژه، قول مساعد پیگیری تخصیص اعتبار از طرف استانداری را نیز در نزدیک ترین زمان ممکن داد.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/06
تعداد بازدید:
554
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal