سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
برخورد قاطعانه با واحدهای صنفی متخلف در شهرستان ارسنجان
.
  20واحد صنفی، به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و پروتکل های بهداشتی پیشگیری از بیماری کووید 19 توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان ارسنجان پلمپ شدند.
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان، معاون بهداشتی این مرکز با اعلام اینکه، نظارت ویژه از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی حساس در شرایط همه گیری ویروس کرونا، در دستور کار بازرسان بهداشت محیط قرار دارد، گفت: در صورت مشاهده هرگونه تخلف و عدم توجه به تذکرات بازرسان بهداشت محیط و رعایت نکردن موازین و پروتکل های بهداشتی، با متخلفان برابر مقررات، برخورد قانونی انجام می شود.

 "محمد دوله" افزود: در همین رابطه، در چند روز گذشته 20 واحد صنفی بدلیل کم توجهی به اخطار بازرسان بهداشتی محیط تعطیل و پلمپ شدند.

 او با بیان اینکه، رعایت دستور العمل های بهداشتی از سوی متصدیان صنوف و مشتریان یک عامل بسیار مهم و تعیین کننده در پیشگیری از بیماری کووید 19 می باشد، از شهروندان تقاضا کرد؛ ضمن استفاده از وسایل حفاظت فردی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، در صورت مشاهده تخلف بهداشتی از سوی متصدیان صنوف موارد را از طریق تماس با سامانه تلفنی 190 رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت ثبت و پیگیری نمائید.

پایان خبر 

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/01
تعداد بازدید:
283
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal