سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
بازدید واحد سلامت کار از کمپ های کارگری شهرستان ارسنجان
.

در ادامه نظارت کارشناسان سلامت کار بر واحدهای کارگاهی ارسنجان، با توجه به افزایش آمار بیماران کرونایی، از کمپ های کارگری این شهرستان بازدید به عمل آمد و بر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط کارگران در محیط کار  تاکید شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرستان ارسنجان، سرپرست مرکز بهداشت این شهرستان گفت: در پاندومی کووید19، کارشناسان سلامت کار در کنار بازرسان بهداشت محیط، با تلاش شبانه‌روزی و با هدف عالیه تامین، حفظ و ارتقاء سلامت مردم‌ در عرصه های مختلف زندگی، نقش بسیار چشمگیری را ایفا می‌کنند.

«محمد دوله» افزود: در این بازدید ها که با هدف نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی  انجام شد، از محل استراحت کارگران، وسایل حفاظت فردی و وضعیت ایمنی وسایل گرمایشی از نظر گاز گرفتگی، بازدید و بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی در بین کارگران و استفاده از ماسک، تذکراتی داده شد.

او ادامه داد: در این بازدید همچنین بر روند اجرای گندزدایی محیط کار، توزیع ماسک در بین کارگران و وضعیت بهداشتی کمپ آنها نظارت و از کارفرمایان خواسته شد در صورت مشاهده نشانه هایی مانند تب، سرفه و تنگی نفس در بین افراد و یا موارد مشکوک، از ورود آنها به محیط کار جلوگیری و فرد مشکوک را برای انجام آزمایش به مراکز منتخب کووید19 معرفی کنند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/29
تعداد بازدید:
265
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal