سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان
تاکید سرپرست مرکز بهداشت ارسنجان بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در بانک ها و ادارات
.
کارشناسان مرکز بهداشت ارسنجان، در راستای اقدامات و فعالیت های پیشگیری از بیماری کووید 19 از تمام بانک ها، ادارات و سازمان های این شهرستان بازدید کردند.
 

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، سرپرست مرکز بهداشت این شهرستان با حضور در این بازدیدها و ارزیابی رعایت پروتکل های بهداشتی و نکات پیشگیرانه بیماری کووید19، از رعایت نشدن مطلوب پروتکل های بهداشتی در تعدادی از بانک ها و ادارات ارسنجان سخن گفت.

«محمد دوله» با تاکید بر ضرورت رعایت کامل پروتکل‌ های بهداشتی در بانک ‌ها به عنوان یکی از کانون ‌های انتشار ویروس کرونا بیان کرد: همکاری بانک ‌ها برای جلوگیری از شیوع بیشتر کووید19 در این موقعیت زمانی که وضعیت شهرستان در زمینه این بیماری قرمز است، اهمیت بسیاری دارد.  

او یادآور شد: بکارگیری نگهبان در ورودی بانک‌ ها برای کنترل ورود و خروج ارباب رجوع با رعایت فاصله گذاری برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در داخل بانک ‌ها، یکی از اقداماتی است که همه بانک ‌ها  باید آن را اجرا کنند.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان افزود: در همین راستا 20 اخطار کتبی با هماهنگی دادستان و پلیس اطلاعات، به ادارات و بانک هایی که پروتکل ها را رعایت نمی کنند، ارایه و اقدامات قانونی لازم برای جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس کرونا انجام شده است./102

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/26
تعداد بازدید:
300
نویسنده:
مریم السادات حسینی
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal